LOGO

نقش های آفرینش
آفرینش های هنری و تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر
  • banner 240x80px
  • banner 240x80px
  • banner 240x80px

برگزیدگان سومین جشنواره پویانمایی موج در بوشهر معرفی شدند

سه‌شنبه 22 بهمن 1392 @ 13:12

طی مراسم ویژه ای برگزیدگان سومین جشنواره پویانمایی موج در بخش‌های مختلف در مرکز شماره 2 کانون استان معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر، صبح امروز 20 بهمن طی مراسمی که با حضور زکیه امیرپور مدیرکل کانون و پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، عزیزنژاد مدیر کل سازمان بهزیستی، آبادی نماینده پلیس راه‌ور و جمعی از مربیان و کارشناسان اداره کل حضور داشتند، در آیین ویژه‌ای  18 نفر از برگزیدگان جشنواره پویانمایی موج معرفی شدند.
در ابتدای مراسم پس از تلاوت قران کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی، زکیه امیرپور مدیر کل کانون در صحبت‌های کوتاهی ضمن خوشامد گویی به مهمانان و شرکت کنندگان برای آنان آرزوی موفقیت کرد و از همه دست اندر کاران این مراسم قدردانی کرد.
 در ادامه محمد علی یزدانشناس معاون اداره کل و از اعضاء داوران این جشنواره به قرائت بیانیه و آراء هیئت داوران پرداخت یزدانشناس با بیان این نکته که: عدم توجه کافی به قصه ها ،‌متل ها ، ادبیات فولکلور و ادبیات هر منطقه باعث گردیده است که باز شاهد ضعف در ایده یابی و خلق مضامین جذاب و تأثیر گذار باشیم حال آنکه استفاده از این منابع غنی، شالوده ای قوی برای خلق آثار انیمیشن می باشد افزود : خوشبختانه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با دارا بودن سابقه طولانی و تجربه های بسیار راه را برای رسیدن به این مقصود راحت و آسان نموده و تجمیع فرهنگ و ادب و هنر در یک مجموعه حسن ذاتی این مجموعه ارزشمند است که باید به خوبی از آن نهایت استفاده را نمود. معاون اداره کل کانون در ادامه با بیان اینکه : علیرغم برگزاری سه دوره و کسب تجربه متأسفانه باز شاهد تولیداتی هستیم که نشانگر عدم درک صحیح از مفهوم انیمیشن ، روشها و ابزارهای این هنر توسط مربیان و سازندگان اثر است . اما ما امیدواریم با برگزاری جلسات آموزشی و تشکیل کارگاههای دوره ای در طول سال شاهد ارتقا مفاهیم و خلق مضامین نو با نگاهی خاص و هنرمندانه باشیم .
یزدانشناس در پایان افزود: هیأت داوران سومین جشنواره پویانمایی موج استان بوشهر پس از بازبینی بیش از 180 اثر پویانمایی در دو مرحله آراء خود را در دوبخش مربیان، آزاد و اعضاء کودک و نوجوان به شرح ذیل اعلام می‌دارد:
 
الف : بخش مربیان و آزاد:
-         هیأت داوران به خاطر صداگذاری، انیمیت و فضاسازی مناسب لوح تقدیر و جایزه خود را اهدا می کند به پویانمایی « مراد» به کارگردانی خانم آرزو تنگستانی از استان بوشهر ، مرکز فرهنگی هنری بندر ریگ.
-         هیأت داوران به خاطر به کارگیری مناسب تکنیک، لوح تقدیر و جایزه خود را اهدا می کند به پویانمایی « درست به وقتش» به کارگردانی خانم سوسن حیاتی از استان بوشهر ، مرکز فرهنگی هنری بندر دیلم.
-         هیأت داوران به خاطر انتقال پیام و القای مضمون در داستان لوح تقدیر و جایزه خود را اهدا می کند به پویانمایی«قنوت آسمانی» به کارگردانی خانم لیلا منصوری نژاد از استان بوشهر ، مرکز فرهنگی هنری خورموج.
-         هیأت داوران تندیس جشنواره ، لوح تقدیر و جایزه اثر برگزیده خود را اهدا می کند به پویانمایی « مراد » به کارگردانی خانم آرزو تنگستانی از استان بوشهر ، مرکز فرهنگی هنری بندر ریگ.
هیأت داوران دو اثر را در این بخش شایسته تقدیر دانست:
-         هیأت داوران به خاطر فضاسازی اقلیمی و بومی مناسب، لوح تقدیر و جایزه خود را اهدا می کند به پویانمایی « گذار » به کارگردانی خانم دنیا کرم زاده از استان بوشهر ، انجمن سینمای حوان دفتر بوشهر.
-         هیأت داوران به خاطر انتخاب گرافیک مناسب در خدمت محتوای اثر، لوح تقدیر و جایزه خود را اهدا می کند به پویانمایی « سرزمین رنگ‌ها » به کارگردانی خانم نیر پیکام از استان اردبیل ، مرکز فرهنگی هنری شماره 2 اردبیل.
 
 
ب ) بخش اعضاء کودک و نوجوان
-         هیأت داوران لوح تقدیر و جایزه خود را اهدا می کند به گروه پویانمایی « گنجشک و مار » از استان اردبیل ، مرکز فرهنگی هنریشماره 2 اردبیل. ( احسا صمصمامی « عضو » و خانم زهرا نصرتی « مربی راهنما » )
-         هیأت داوران لوح تقدیر و جایزه خود را اهدا می کند به گروه پویانمایی « یکی بود یکی نبود » از استان مرکزی ، مرکز فرهنگی هنری شماره 3 اراک . (علی بابایی « عضو » و خانم ساره وفا « مربی راهنما » )
-         هیأت داوران لوح تقدیر و جایزه خود را اهدا می کند به گروه پویانمایی « اوشودوم » از استان اردبیل. (الهه سیفی، سالار امانی، امین عزیز زاده و امیر رضا اعترافی « عضو » و آقای داریوش علومی « مربی راهنما » )
-         هیأت داوران لوح تقدیر و جایزه خود را اهدا می کند به گروه پویانمایی « چتری برای باران » از استان بوشهر ، مرکز فرهنگی هنری اهرم. (خانم پگاه اهرمیان نسب « عضو » و خانم زهرا میرزایی خواه « مربی راهنما » )
-         هیأت داوران تندیس جشنواره ، لوح تقدیر و جایزه اثر برگزیده را اهدا می کند به گروه پویانمایی « دکمه‌های بازیگوش » از استان بوشهر ، مرکز فرهنگی هنری کاکی. (سیما بردستانی « عضو » و خانم راضیه حاجیانی« مربی راهنما » )
گفتنی است داوری این دوره از جشنواره که با حضور استانهای بوشهر، اردبیل و استان مرکزی  و با مشارکت و همراهی: آموزش و پرورش استان بوشهر،سازمان فرهنگی و هنری شهرداری ، موسسه مطالعات و پژوهش خورشید مهرگان لیان و دیگر اعضاء کمیته کودک همراه بود را علیرضا اوجی، جواد رمضانی و محمد علی یزدانشناس بر عهده داشتند .همچنین نیز مجری واجرای این برنامه به عهده سمیه رسولی کارشناس ادبی کانون بود. در پایان سروان آبادی با پخش کلیپ زیبایی در زمینه نکته های ترافیکی فضایی شاد را برای کودکان بوجود آوردند.برچسب‌ها: پویانمایی، موج، جشنواره پویانمایی موج، اختتامیه
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد
درباره ما
وبلاگ رسمی آفرینش های هنری و تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر. این وبلاگ به معرفی و انعکاس فعالیتهای آفرینش های هنری و تئاتر استان بوشهر می پردازد. bu.kanoonparvaresh@gmail.com منتظر پیام ها و مطالب ارزنده شما ست . استان بوشهر دارای هجده مرکز فرهنگی هنری ثابت در شهرهای : بوشهر - برازجان - دالکی - وحدتیه - ریگ - شبانکاره -گناوه - دیلم - اهرم - خورموج - کاکی - بردخون - دیر - کنگان -سیراف - نخل تقی - عسلویه - جم و دو واحد سیار روستایی در منطقه تنگستان و دشتستان و یک کتابخانه پستی در بوشهر است. نشانی ما: استان بوشهر - میدان قدس - خیابان شهید رئیسعلی دلواری - جنب فرمانداری بوشهر - اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر تلفن تماس : ۰۷۷۱۲۵۲۶۱۵۸ ۰۷۷۱۲۵۴۲۹۶۰ دورنگار: ۰۷۷۱۲۵۲۲۰۰۶ ohb مخفف امور هنری بوشهر می باشد.
ایمیل :
banner 240x200px

تقویم

بهمن 1393
شیدسچپج
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

نظرسنجی

نظر شما در باره نحوه برگزاری جشنواره‌ها چیست؟

پیوندها

آمار

تعداد بازدیدکنندگان : 842705
?????? ???? ???? ? ?????? ?????


?????? ???? ???? ? ?????? ????? ????? ?????


?????? ?????? ?????? ?????


???? ????? ????? ? ????? ??????


?????


???? ??? ????? ?????


?????? ??? ?????


????? ?????? ?????