LOGO

نقش های آفرینش
آفرینش های هنری و تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر
  • banner 240x80px
  • banner 240x80px
  • banner 240x80px

گردهمایی مربیان هنری کانون استان بوشهر برگزار شد

چهارشنبه 24 آبان 1391 @ 21:24
مدیر کانون استان بوشهر در گردهم‌آیی مربیان هنری:
فعالیت‌های هنری باعث علاقمندی کودکان و نوجوانان به کتاب می‌شود 
هم‌زمان با هفته کتاب و کتاب‌خوانی، نخستین گردهم‌آیی مربیان هنری مراکز فرهنگی هنری استان بوشهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر، در این گردهم‌آیی یک روزه که با حضور ۱۵مربی هنری کانون برگزار شد، در خصوص مسائل، مشکلات و برنامه‌های آفرینش‌های هنری استان بحث و تبادل نظر شد.
در ابتدای این مراسم، زکیه امیر‌پور مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر ضمن تبریک هفته کتاب‌ و کتاب‌خوانی گفت: فعالیت‌های هنری باعث علاقمندی کودکان و نوجوانان به کتاب و کتاب‌خوانی می‌شود.
وی افزود: نخستین چیزی که در جذب بچه‌ها به کتاب می‌تواند تاثیر داشته باشد، تصویرگری زیبا و مناسب کتاب است که باعث درست دیدن و تقویت قوه تخیّل آنان می شود.
مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر، مربیان هنری کانون را به تفکّر خلاقانه دعوت کرد و افزود: مربیان هنری ضمن مطالعه مستمر و به‌روز کردن خود، می‌بایست ضمن پرهیز از کپی‌برداری، با توجه ویژه به اهداف مورد نظر، باعث پرورش خلاقیت و توسعه افق دید اعضا گردند.
امیر‌پور ارتباط مربیان هنری با مرکز استان را ضروری دانست و بیان کرد: مربیان می‌بایست حداقل هفته‌ای یک بار با واحد کارشناسی مربوطه ارتباط داشته و آفرینش‌های هنری استان را در جریان فعالیت‌های خود قرار دهند.
ایشان ضمن آرزوی تمام وقت شدن مربیان هنری گفت: یکی از اولویت‌های گزینش مربیان تمام وقت فرهنگی در برخی از مراکز که دارای ظرفیت لازم می‌باشند، استفاده از مربیان توانمند هنری مراکز است.
وی در پایان حضور فعال مربیان هنری در فراخوان‌های مختلف و ارسال آثار با‌کیفیت را نشان دهند پویایی آنان دانست.
محمد علی یزدان شناس کارشناس هنری کانون استان نیز ضمن تشکر از مدیر کانون به دلیل موافقت با برگزاری این گردهم‌آیی گفت: در این برنامه کلیه فعالیت‌های ثبت شده طی سال 90 و نیمه اول سال ۹۱ به صورت جدول و نمودار در اختیار مربیان قرار گرفت که با هدف رفع ضعف‌ها و توجه ویژه به فعالیت‌های شاخص، به دقت مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
وی با دعوت از مربیان خود برای مطالعه مجدد شرح وظایف، خواستار توجه ویژه مربیان به تهیه و تنظیم شناسنامه هنری اعضا و به کارگیری تمهیداتی برای جذب و نگهداری آنان در فعالیت‌های هنری شد.
یزدان‌شناس برپایی نمایشگاه ثابت آثار هنری اعضا را از برنامه‌های جدید این واحد دانست و افزود: گالری سینما تئاتر کانون با نظر مساعد مدیر استان تجهیز و به منظور برگزاری نمایشگاه آثار هنری اعضا و مربیان استان به صورت منظم هر دو هفته یک نمایشگاه، راه‌اندازی خواهد شد که در اینجا خواستار ارسال آثار خوب مربیان و اعضا مراکز به این منظور هستیم.
انعکاس فراخوان‌ها و خواسته‌های مدیرعامل و مسئولین کانون از طریق وبلاگ هنری استان، دعوت به طرح و بیان موضوعات مربوط به مسابقات و فراخوان‌ها در جلسه شورای فرهنگی مراکز، تعامل بیشتر با مربیان فرهنگی مراکز، توجه به استفاده مفید از ساعت موظفی مربیان و کار با اعضا، تشویق اعضا به کتاب‌خوانی بیشتر، توجه به برگزاری سومین جشنواره پویانمایی موج طی سال آینده، جشنواره نمایش عروسکی و ... از مواردی بود که در این جلسه مطرح و بر اجرای آن تاکید شد.
گردهم آیی مربیان هنری استان بوشهر/ عکس ؛ کیانوش قنبری
گردهم آیی مربیان هنری استان بوشهر/ عکس ؛ کیانوش قنبری
گردهم آیی مربیان هنری استان بوشهر/ عکس ؛ کیانوش قنبری
گردهم آیی مربیان هنری استان بوشهر/ عکس ؛ کیانوش قنبری
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد
درباره ما
وبلاگ رسمی آفرینش های هنری و تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر. این وبلاگ به معرفی و انعکاس فعالیتهای آفرینش های هنری و تئاتر استان بوشهر می پردازد. bu.kanoonparvaresh@gmail.com منتظر پیام ها و مطالب ارزنده شما ست . استان بوشهر دارای هجده مرکز فرهنگی هنری ثابت در شهرهای : بوشهر - برازجان - دالکی - وحدتیه - ریگ - شبانکاره -گناوه - دیلم - اهرم - خورموج - کاکی - بردخون - دیر - کنگان -سیراف - نخل تقی - عسلویه - جم و دو واحد سیار روستایی در منطقه تنگستان و دشتستان و یک کتابخانه پستی در بوشهر است. نشانی ما: استان بوشهر - میدان قدس - خیابان شهید رئیسعلی دلواری - جنب فرمانداری بوشهر - اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر تلفن تماس : ۰۷۷۱۲۵۲۶۱۵۸ ۰۷۷۱۲۵۴۲۹۶۰ دورنگار: ۰۷۷۱۲۵۲۲۰۰۶ ohb مخفف امور هنری بوشهر می باشد.
ایمیل :
banner 240x200px

تقویم

بهمن 1393
شیدسچپج
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

نظرسنجی

نظر شما در باره نحوه برگزاری جشنواره‌ها چیست؟

پیوندها

آمار

تعداد بازدیدکنندگان : 842705
?????? ???? ???? ? ?????? ?????


?????? ???? ???? ? ?????? ????? ????? ?????


?????? ?????? ?????? ?????


???? ????? ????? ? ????? ??????


?????


???? ??? ????? ?????


?????? ??? ?????


????? ?????? ?????