LOGO

نقش های آفرینش
آفرینش های هنری و تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر
  • banner 240x80px
  • banner 240x80px
  • banner 240x80px

بیش از صد اثر میهمان هیکاری ژاپن و براندبورگ آلمان از بوشهر

شنبه 14 مرداد 1391 @ 09:15

 آفرینش‌های هنری کانون بوشهر خبر داد:  

کودکان و نوجوانان بوشهری بیش از ۱۰۰ نقاشی به هیکاری ژاپن و براندبورگ آلمان فرستادند.

مربیان و اعضا کودک و نوجوان مراکز استان بوشهر با حضور فعال در کارگاه‌های هنری ، در فراخوان‌های بین‌المللی نقاشی ژاپن و آلمان حضور فعالی داشته‌اند.

 

به گزارش آفرینش‌های هنری و تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر از بین ۹۸اثر رسیده از سوی مراکز استان بوشهر 76 اثر پس از بررسی و انتخاب ، جهت شرکت در بیستمین مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان ژاپن (Hikari 2012) به مدیریت آفرینش‌های هنری و تئاتر  کانون در تهران ارسال شد که بیشترین سهم را مرکز فرهنگی هنری شماره یک بوشهر با 20 اثر به خود اختصاص داده است.

همچنین از بین ۸۳ اثر رسیده از سوی مراکز استان بوشهر 30 اثر پس از بررسی و انتخاب ، جهت شرکت در چهل و پنجمین مسابقه بین‌المللی نقاشی براندبورگ ( آلمان 2012 ) به مدیریت آفرینش‌های هنری و تئاتر  کانون در تهران ارسال شد و در این بخش نیز بیشترین سهم را مراکز فرهنگی هنری شماره یک و دو بوشهر هرکدام با 8 اثر به خود اختصاص داده‌اند.

محمدعلی یزدان‌شناس کارشناس آفرینش‌های هنری کانون استان بوشهر در خصوص برگزاری این مسابقه هنری گفت : این دو فراخوان که برای گروه‌های سنی  5 تا 16 سال برگزار شده‌بود از سوی آفرینش‌های هنری در چندماه گذشته به استان‌ها ارسال گردید و تا پنجم مردادماه کلیه مراکز فرصت داشتند در این مسابقه که هر سال یک‌بار برای اعضا برگزار می‌گردد ؛ شرکت نمایند.

گفتنی‌است تکنیک و موضوع فراخوان براندبورگ آلمان آزاد اعلام شده‌است اما نقاشی‌های فراخوان نقاشی هیکاری که با تکنیک‌های آزاد اجرا شده‌اند از موضوعاتی چون کشاورزی ، زمین زراعی ، طبیعت ، محیط زیست ، مردم و خانواده در نقاشی‌های خود بهره‌جسته‌اند.

بر این اساس از استان بوشهر: 20 اثر از مرکز شماره یک بوشهر ، 18 اثر از مرکز جم ، 11 اثر از مرکز اهرم ، 9 اثر از مرکز شماره 2 بوشهر ، 6 اثر از مرکز دیلم ، 6 اثر از مرکز کنگان ، 2 اثر از مرکز برازجان ، 2 اثر از مرکز کاکی و 2 اثر از مرکز ریگ به عنوان نمایندگان استان، آثارشان به مدیریت آفرینش‌های هنری و تئاتر ، جهت شرکت در بیستمین مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان ژاپن (Hikari 2012) ارسال گردید.

همینطور در فراخوان چهل و پنجمین مسابقه بین‌المللی نقاشی براندبورگ آلمان : 8 اثر از مرکز شماره یک بوشهر ، 8 اثر از مرکز شماره دو بوشهر ، 6 اثر از مرکز کنگان ، 4 اثر از مرکز اهرم ، 2 اثر از مرکز کاکی و 2 اثر از مرکز برازجان ، مجموعاً 30 اثر در این بخش نیز به عنوان دیگرنمایندگان استان ، آثارشان به تهران ارسال شد. 

اسامی راه‌یافتگان به فراخوان‌های فوق را می‌توانید از لینک‌های زیر دریافت و مشاهده نمایید: 

اسامی شرکت‌کنندگان فراخوان بیستمین مسابقه بین‌المللی نقاشی هیکاری ( ژاپن 2012 ) از استان بوشهر

اسامی شرکت‌کنندگان فراخوان چهل و پنجمین مسابقه بین‌المللی نقاشی براندبودگ ( آلمان 2012 ) از استان بوشهر

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد
درباره ما
وبلاگ رسمی آفرینش های هنری و تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر. این وبلاگ به معرفی و انعکاس فعالیتهای آفرینش های هنری و تئاتر استان بوشهر می پردازد. bu.kanoonparvaresh@gmail.com منتظر پیام ها و مطالب ارزنده شما ست . استان بوشهر دارای هجده مرکز فرهنگی هنری ثابت در شهرهای : بوشهر - برازجان - دالکی - وحدتیه - ریگ - شبانکاره -گناوه - دیلم - اهرم - خورموج - کاکی - بردخون - دیر - کنگان -سیراف - نخل تقی - عسلویه - جم و دو واحد سیار روستایی در منطقه تنگستان و دشتستان و یک کتابخانه پستی در بوشهر است. نشانی ما: استان بوشهر - میدان قدس - خیابان شهید رئیسعلی دلواری - جنب فرمانداری بوشهر - اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر تلفن تماس : ۰۷۷۱۲۵۲۶۱۵۸ ۰۷۷۱۲۵۴۲۹۶۰ دورنگار: ۰۷۷۱۲۵۲۲۰۰۶ ohb مخفف امور هنری بوشهر می باشد.
ایمیل :
banner 240x200px

تقویم

بهمن 1393
شیدسچپج
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

نظرسنجی

نظر شما در باره نحوه برگزاری جشنواره‌ها چیست؟

پیوندها

آمار

تعداد بازدیدکنندگان : 842705
?????? ???? ???? ? ?????? ?????


?????? ???? ???? ? ?????? ????? ????? ?????


?????? ?????? ?????? ?????


???? ????? ????? ? ????? ??????


?????


???? ??? ????? ?????


?????? ??? ?????


????? ?????? ?????