X
تبلیغات
رایتل

LOGO

نقش های آفرینش
آفرینش های هنری و تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر
  • banner 240x80px
  • banner 240x80px
  • banner 240x80px

گردهمایی مربیان هنری مراکز کانون در بوشهر برگزار شد

دوشنبه 21 آذر 1390 @ 09:52

برگزاری گردهمایی مربیان هنری مراکز کانون در بوشهر 

با حضور ۱۵ مربی هنری از کلیه مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر، نخستین گردهمایی این عزیزان در بوشهر برگزار شد. 

 

به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر؛ در این نشست یک روزه، مربیان هنری کانون پیش بینی برنامه‌های هنری مراکز در نیمه دوم سال ۹۰ و شش ماه نخست سال ۹۱ را ارائه کردند.
به گفته محمد علی یزدان‌شناس، کار‌شناس هنری کانون و مسوول برگزاری این نشست؛ کانون با برگزاری منظم چنین نشست‌هایی مربیان خود را با جایگاه مهم مربی و رسالت آن در کانون و جامعه آشنا می‌کند.
یزدان‌شناس کلیه فعالیت‌های کانون را یک واسطه تربیتی دانست و بیان کرد: در کانون بیش از ۴۰ فعالیت هنری، فرهنگی و ادبی برگزار می‌شود که ضمن توجه به بار تربیتی تمام این فعالیت‌ها به نزدیک شدن کودک با پروردگار خود تاکید می‌شود.
کار‌شناس هنری کانون توجه به شخصیت کودک در کار هنری و دقت در انتخاب مواد و ابزار مناسب در آفرینش یک نقش هنری را امری لازم و ضروری دانست و افزود: مربیان هنری کانون می‌بایست در خلق یک اثر هنری، مواد و ابزار مناسب را در اختیار اعضا قرار دهند که این کار خود به نوعی احترام به شخصیت کودک است. در کنار این مسئله از ایده‌های تکراری (ایستگاه نقاشی و...) پرهیز کنند و به دنبال راه کارهای جدید باشند.
همچنین برای نزدیک کردن بچه‌ها به موضوع نقاشی و غیره و فهم بهتر آن، برنامه‌هایی خارج از کتابخانه تدارک ببینند و آن‌ها را از نزدیک با موضوعات آشنا کنند.
یزدان‌شناس با تاکید بر اهمیت نگاه هنرمندانه به محیط بیان کرد: ضمن دقت در انتخاب عناوین فعالیت‌ها در فضا‌سازی مناسبت‌های خاص نیز از به‌کار بردن طرح‌ها و المان‌های سطحی بپرهیزند و نگاه ارزشمندانه‌ای به مناسبت‌ها داشته باشند.
در ادامه این نشست مربیان هنری کانون به تبادل نظر و دیدگاه‌های خود پرداختند. 
گردهمایی مربیان هنری مراکز فرهنگی هنری کانون استان بوشهر
21 آذر ماه 90
گردهمایی مربیان هنری مراکز فرهنگی هنری کانون استان بوشهر
21 آذر ماه 90
گردهمایی مربیان هنری مراکز فرهنگی هنری کانون استان بوشهر
21 آذر ماه 90
به ترتیب زکیه امیر پور مدیر کانون ، محمد علی یزدان شناس کارشناس هنری کانون،  سید احمد رضا فرهی  معاون پیشگیری از جرم دادگستری استان و  عبدالرحمن برزگر  مدیر موسسه مطالعات خورشید مهرگان در گردهمایی مرب
گردهمایی مربیان هنری مراکز فرهنگی هنری کانون استان بوشهر
21 آذر ماه 90
گردهمایی مربیان هنری مراکز فرهنگی هنری کانون استان بوشهر
21 آذر ماه 90
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد
درباره ما
وبلاگ رسمی آفرینش های هنری و تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر. این وبلاگ به معرفی و انعکاس فعالیتهای آفرینش های هنری و تئاتر استان بوشهر می پردازد. bu.kanoonparvaresh@gmail.com منتظر پیام ها و مطالب ارزنده شما ست . استان بوشهر دارای هجده مرکز فرهنگی هنری ثابت در شهرهای : بوشهر - برازجان - دالکی - وحدتیه - ریگ - شبانکاره -گناوه - دیلم - اهرم - خورموج - کاکی - بردخون - دیر - کنگان -سیراف - نخل تقی - عسلویه - جم و دو واحد سیار روستایی در منطقه تنگستان و دشتستان و یک کتابخانه پستی در بوشهر است. نشانی ما: استان بوشهر - میدان قدس - خیابان شهید رئیسعلی دلواری - جنب فرمانداری بوشهر - اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر تلفن تماس : ۰۷۷۱۲۵۲۶۱۵۸ ۰۷۷۱۲۵۴۲۹۶۰ دورنگار: ۰۷۷۱۲۵۲۲۰۰۶ ohb مخفف امور هنری بوشهر می باشد.
ایمیل :
banner 240x200px

تقویم

بهمن 1393
شیدسچپج
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

نظرسنجی

نظر شما در باره نحوه برگزاری جشنواره‌ها چیست؟

پیوندها

آمار

تعداد بازدیدکنندگان : 840954
?????? ???? ???? ? ?????? ?????


?????? ???? ???? ? ?????? ????? ????? ?????


?????? ?????? ?????? ?????


???? ????? ????? ? ????? ??????


?????


???? ??? ????? ?????


?????? ??? ?????


????? ?????? ?????